תקנון אתר האינטרנט "אמילי סטייל"

בתקנון זה תהינה למונחים הבאים המשמעות כדלקמן.

 1. "האתר"- אתר האינטרנט שתקנון זה מופיע בו.
 2. "המשתמש", "הרוכש" או "הלקוח" - כל העושה שימוש באתר ו/או רוכש באמצעותו מוצרים ו/או שירותים.

ברוכים הבאים לאתר אמילי סטייל

אמילי סטייל מאמינה בחדשנות וקידמה ומאפשרת קנייה בטוחה ונוחה במיוחד גם באמצעות האינטרנט.

תנאים לשימוש באתר

עצם השימוש באתר מהוה הצהרה והתחייבות מצד המשתמש באתר כדלקמן:

 1. כי הינו מתחייב שלא לעשות שימוש באתר זה לשום מטרה בלתי חוקית.
 2. כי הוא כשיר משפטית להשתמש ולבצע רכישות באתר; למען הסר ספק תבהיר אמילי סטייל כי במידה והמשתמש באתר זקוק לאישור מצד גורם כלשהו לשם שימוש באתר (בין אם אופטרופסו ובין אם כל גורם אחר) הרי שבשימושו באתר מצהיר המשתמש בפני אמילי סטייל כי קיבל אישור ממי אשר מוסמך להעניקו.
 3. כי הוא בעל כרטיס אשראי התקף לשימוש במדינת ישראל.
 4. כי הינו בעל תיבת דואר אלקטרוני בבעלותו (אותה מסר באתר) ובעל כתובת לקבלת דואר בישראל .
 5. כי הוא מסכים לכך שאמילי סטייל תפקח על שימושו באתר דרך "עוגיות" ו/או באופן דומה אחר, וכי אמילי סטייל תהא רשאית לעשות במידע כזה שימוש לצורך בקרה ופיקוח על השירותים הניתנים באתר, לצורך עסקיה של אמילי סטייל, או לכל מטרה חוקית אחרת.
 6. כי בשימושו באתר הינו מסכים לכך כי אמילי סטייל תשתמש בפרטיו לצורך משלוח עדכונים, וכן משלוח חומר פרסומי ושיווקי באמצעות כתובת הדואר האלקטרוני של המשתמש ו/או באמצעות מספר טלפון שמסר.
 7. יצוין, כי בכל מקרה של החזרת מוצר שנרכש כולו ו/או חלקו באתר, יזוכה הלקוח במחיר ששילם ובאמצעי התשלום בו שילם. במידה ושילם הלקוח באשראי - יזוכה חשבון האשראי , במידה ושילמה הלקוחה בנקודות  - יזוכה חשבון הלקוח בנקודות. במקרה של ביטול עסקה שזיכתה את חשבון הלקוח בנקודות בעת הרכישה, יימחקו הנקודות שנזקפו ללקוח בגין רכישה זאת. 
 8. ברכישה מעל 249 ₪ יהא הלקוח זכאי לשליח עד הבית חינם.
 9. ברכישות מעל 249 ₪  (בקניה אחת) ישלחו הפריטים שנרכשו באמצעות שליח, ע"ח אמילי סטייל, אל הרוכש, ללא חיוב. 
 10. לרוכש יתאפשר לבצע את הרכישה באתר באחת מהדרכים להלן: (א) תשלום באמצעות הזנת פרטי כרטיס אשראי באתר; (ב) תשלום באמצעות אתר PayPal; (ג) רכישה טלפונית - ככל שהרוכש יבחר באופציה זו, אזי לאחר בחירת הפריטים ולחיצה על כפתור "אישור רכישה", נציג האתר יצור קשר טלפוני עם הרוכש לצורך השלמת הליך הרכישה.
 11. אנו עושים את מיטב המאמצים שהמוצר יגיע אלייך בהקדם האפשרי. באם המוצר לא קיים במלאי ולא ניתן יהיה להשיגו תימסר לרוכש הודעה אודות האמור תוך 14 ימי עסקים והוא יזוכה בגין ביצוע העסקה. אין אנו מתחייבים כי כל מוצר המופיע באתר יהיה זמין במלאי לרכישה בכל עת.
 12. ניתן להזמין משלוח באמצעות דואר ישראל, בדואר רשום, בעלות של 19 ₪. במקרה כאמור משלוח המוצר יעשה בהתאם למועדים הנהוגים בשירות דואר ישראל.
 13. הזמנות שיתקבלו עד השעה 18:00 ביום חול, משלוח באמצעות שליח עד הבית יבוצע תוך 48 שעות. 

קניה בטוחה באתר

 1. התשלום באתר אמילי סטייל מבוצע באמצעות מערכת סליקה אוטומטית ובתקן PCI בכפוף להוראות חברות האשראי. בנוסף, אתר אמילי סטייל מאובטח בשרתים בטכנולוגיית הצפנה SSL.
 2. אתר אמילי סטייל מבטיח לשמור על פרטיות לקוחות האתר והפרטים שתזינו יהיו לשימוש אמילי סטייל בלבד.
 3. למרות נקיטת האמצעים לאבטחת המידע, כאמור לעיל, אמילי סטייל לא תהיה אחראית לכל נזק שהוא אשר יגרם למשתמש או לצד ג' כתוצאה מאובדן מידע ו/או שימוש בלתי מורשה במידע עקב מקרה אשר אינו בשליטתה של אמילי סטייל ו/או הנובע כתוצאה מכוח עליון, ו/או משיבושי תוכנה או חומרה או תקשורת.

תקנון החלפות והחזרות לרכישה באתר

 1. אנא הקפידו על החזרת המוצר סגור באריזתו המקורית עם התווית שעליו. במידה והחזרת את אחד המוצרים או את כל החבילה שרכשת וסכום הקנייה יירד מסכום של 249 ש"ח עלות המשלוח שנעשה תנוכה מסך הזיכוי.
 2. אנא הודיעי על רצונך להחלפה או החזרה של מוצר תוך 14 יום ממועד קבלת המוצר.
 3. לא אהבת את המוצר שקיבלת ואת רוצה להחזירו ולקבל את כספך בחזרה? אין בעיה. כספך יוחזר במלואו בקיזוז דמי משלוח בתוך 30 יום מיום החזרת המוצר. אנא פני ישירות לצוות האתר ושליח כבר בדרך אלייך לאסוף את המוצר, אם המוצר הוזמן באמצעות שליח ההחזרה תתבצע ללא חיוב על עלות המשלוח (וזאת בתנאי שסכום הרכישה הסופי לא יירד מ- 249 ש"ח). אופן החזר התשלום- זיכוי באותו אופן תשלום שהלקוח שילם. יש לוודא שהמוצר מוחזר באריזתו המקורית עם תוויתו צמודה אליו ולאחר שלא נעשה בו שימוש.
 4. מוצר פגום - אם קרה וגילית מוצר עם פגם בייצור אנו מתנצלים. אנא פני מיד עם קבלת המוצר ישירות לצוות האתר ושליח כבר בדרך אלייך לאיסוף המוצר ולהחליפו.
 5. לא תתאפשר החלפה ו/או החזרה של מוצר שבוצע בו שימוש, או שאינו כאמור בס' 1 לעיל. אין החלפה או החזרה של הלבשה תחתונה (כולל חלוקים) ובגדי ים.

קניין רוחני

 1. כל חומר, מלל, תמונה, קול וסימן מסחר המוצג באתר הנו קניינה של אמילי סטייל או של צדדים שלישיים מהם קיבלה אמילי סטייל זכות שימוש מוגדרת.
 2. כל משתמש מתחייב שלא להעתיק לשכפל להפיץ או לעשות כל שימוש בלתי מורשה במידע המפורסם באתר; שימוש בחומר המוצג באתר יעשה, אם בכלל, רק לאחר קבלת אישור מפורש מראש בכתב מאמילי סטייל לביצוע השימוש.

כיצד מבצעים הזמנות באתר

פעולת ההזמנה פשוטה ואורכת מספר דקות.

 1. בחרי את הפריט שמצא חן בעיניך. בחרי צבע מתוך האפשרויות הקיימות ובחרי את המידה המבוקשת.
 2. לחצי על הכפתור ל"רכישה".
 3. כעת תוכלי לגשת לסל הקניות, במידה ותרצי מוצרים נוספים לחצי על אחת הקטגוריות המופיעות מעל סל הקניות ומצאי לך פריט נוסף להתחדש איתו.
 4. אם סיימת לבחור ודאי שכל הפריטים שבחרת נכונים ובכמות הרצויה כעת בדקי את סיכום ההזמנה שלך, בחרי "לתשלום בקופה", בחרי באפשרות המשלוח ובאפשרות התשלום. ניתן לשלם באמצעות בכרטיס אשראי, PAYPAL ו- MasterPass.
 5. הזנת פרטים אישיים - כתובת המייל שהזנת תשמש כשם המשתמש שלך בהתחברות הבאה לאתר, וכך גם הסיסמה. לאחר מילוי כל הפרטים לחצי "המשך".
 6. הזנת כתובת למשלוח ומספר טלפון ליצירת קשר עם מקבל החבילה.
 7. הזנת פרטי כרטיס אשראי באופן מאובטח. בסיום לחצי "שליחה".
 8. לאחר אישור העסקה ע"י המערכת תקבלי מייל עם פרטי העסקה ומספר ההזמנה.
 9. כאשר החבילה מוכנה יישלח מייל נוסף "עדכון סטטוס הזמנה" שיודיע שהחבילה עברה לחברת השליחויות ובימים הקרובים השליח ייצור עמך קשר למסירת החבילה.

אחריות

 1. אמילי סטייל לא תהיה אחראית לנזק מכל סוג שהוא אשר יגרם למשתמש בשל ביצוע רכישה באתר או בשל אי היכולת לביצוע רכישה באתר ואשר יגרם כתוצאה ממעשה ו/ או מחדל ו/או מרשלנות של המשתמש או צד ג' כלשהו. ידוע למשתמש כי פעילות האתר תלויה גם בצדדים שלישיים המספקים שירותים בקשר לאתר, וכי אמילי סטייל לא תישא בכל אחריות לכל נזק או הפסד שייגרמו למשתמש כתוצאה ממעשה או מחדל של צד ג' כאמור, לרבות ומבלי לגרוע במקרים של הפסקות בפעילותו התקינה של האתר, או כשלים אחרים באתר.
 2. המשתמש יישא במלוא האחריות לכל נזק אשר יגרם לו ו/או לאמילי סטייל ו/או לצד ג' הנובע מטעות בהקלדת הנתונים לאתר, לרבות, טעויות בהקלדת שמו, כתובתו, מספר כרטיס האשראי שבבעלותו וכדומה.
 3. אמילי סטייל תדגיש, ניסיון מצד משתמש להזין פרטים כוזבים בביצוע רכישה הנה עבירה פלילית, אשר עלולה להביא להליכים פליליים ואזרחיים.
 4. אמילי סטייל לא תהיה אחראית לנזק מכל סוג אשר עלול להיגרם כתוצאה מכוח עליון, מעשה מלחמה, איתני הטבע, שביתה או השבתה וכל מעשה או מחדל אשר אינו בשליטתה. אמילי סטייל אף לא תישא באחריות לנזק עקיף ו/או תוצאתי כלשהו שייגרם למשתמש מהשימוש באתר או בהקשר לכך.


צוות אמילי סטייל מטחל לכן רכישה מהנה!
טלפון לפניות ובירורים - 0542005018
 
x

#{title}

#{text}

#{price}