פיג'מה סנופי לבן\אפור 7\8

C34MWPQLU8
 • 59.99
  149.99
 • אפשרויות:
  נא לבחור מידה רצויה
  נא בחרו צבע
אזל המלאי
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /
משלוח חינם מעל ₪250.00
פיג'מה סנופי חולצה שרוול קצר מכנס 7\8 

 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  כי הינו מתחייב שלא לעשות שימוש באתר זה לשום מטרה בלתי חוקית.
  כי הוא כשיר משפטית להשתמש ולבצע רכישות באתר; למען הסר ספק תבהיר אמילי סטייל כי במידה והמשתמש באתר זקוק לאישור מצד גורם כלשהו לשם שימוש באתר (בין אם אופטרופסו ובין אם כל גורם אחר) הרי שבשימושו באתר מצהיר המשתמש בפני אמילי סטייל כי קיבל אישור ממי אשר מוסמך להעניקו.
  כי הוא בעל כרטיס אשראי התקף לשימוש במדינת ישראל.
  כי הינו בעל תיבת דואר אלקטרוני בבעלותו (אותה מסר באתר) ובעל כתובת לקבלת דואר בישראל .
  כי הוא מסכים לכך שאמילי סטייל תפקח על שימושו באתר דרך "עוגיות" ו/או באופן דומה אחר, וכי אמילי סטייל תהא רשאית לעשות במידע כזה שימוש לצורך בקרה ופיקוח על השירותים הניתנים באתר, לצורך עסקיה של אמילי סטייל, או לכל מטרה חוקית אחרת.
  כי בשימושו באתר הינו מסכים לכך כי אמילי סטייל תשתמש בפרטיו לצורך משלוח עדכונים, וכן משלוח חומר פרסומי ושיווקי באמצעות כתובת הדואר האלקטרוני של המשתמש ו/או באמצעות מספר טלפון שמסר.
  יצוין, כי בכל מקרה של החזרת מוצר שנרכש כולו ו/או חלקו באתר, יזוכה הלקוח במחיר ששילם ובאמצעי התשלום בו שילם. במידה ושילם הלקוח באשראי - יזוכה חשבון האשראי , במידה ושילמה הלקוחה בנקודות - יזוכה חשבון הלקוח בנקודות. במקרה של ביטול עסקה שזיכתה את חשבון הלקוח בנקודות בעת הרכישה, יימחקו הנקודות שנזקפו ללקוח בגין רכישה זאת.
  ברכישה מעל 249 ₪ יהא הלקוח זכאי לשליח עד הבית חינם.
  ברכישות מעל 249 ₪ (בקניה אחת) ישלחו הפריטים שנרכשו באמצעות שליח, ע"ח אמילי סטייל, אל הרוכש, ללא חיוב.
  לרוכש יתאפשר לבצע את הרכישה באתר באחת מהדרכים להלן: (א) תשלום באמצעות הזנת פרטי כרטיס אשראי באתר; (ב) תשלום באמצעות אתר PayPal; (ג) רכישה טלפונית - ככל שהרוכש יבחר באופציה זו, אזי לאחר בחירת הפריטים ולחיצה על כפתור "אישור רכישה", נציג האתר יצור קשר טלפוני עם הרוכש לצורך השלמת הליך הרכישה.
  אנו עושים את מיטב המאמצים שהמוצר יגיע אלייך בהקדם האפשרי. באם המוצר לא קיים במלאי ולא ניתן יהיה להשיגו תימסר לרוכש הודעה אודות האמור תוך 14 ימי עסקים והוא יזוכה בגין ביצוע העסקה. אין אנו מתחייבים כי כל מוצר המופיע באתר יהיה זמין במלאי לרכישה בכל עת.
  ניתן להזמין משלוח באמצעות דואר ישראל, בדואר רשום, בעלות של 19 ₪. במקרה כאמור משלוח המוצר יעשה בהתאם למועדים הנהוגים בשירות דואר ישראל.
  הזמנות שיתקבלו עד השעה 18:00 ביום חול, משלוח באמצעות שליח עד הבית יבוצע תוך 48 שעות.
 • מדיניות החזרת מוצרים
  אנא הקפידו על החזרת המוצר סגור באריזתו המקורית עם התווית שעליו. במידה והחזרת את אחד המוצרים או את כל החבילה שרכשת וסכום הקנייה יירד מסכום של 249 ש"ח עלות המשלוח שנעשה תנוכה מסך הזיכוי.
  אנא הודיעי על רצונך להחלפה או החזרה של מוצר תוך 14 יום ממועד קבלת המוצר.
  לא אהבת את המוצר שקיבלת ואת רוצה להחזירו ולקבל את כספך בחזרה? אין בעיה. כספך יוחזר במלואו בקיזוז דמי משלוח בתוך 30 יום מיום החזרת המוצר. אנא פני ישירות לצוות האתר ושליח כבר בדרך אלייך לאסוף את המוצר, אם המוצר הוזמן באמצעות שליח ההחזרה תתבצע ללא חיוב על עלות המשלוח (וזאת בתנאי שסכום הרכישה הסופי לא יירד מ- 249 ש"ח). אופן החזר התשלום- זיכוי באותו אופן תשלום שהלקוח שילם. יש לוודא שהמוצר מוחזר באריזתו המקורית עם תוויתו צמודה אליו ולאחר שלא נעשה בו שימוש.
  מוצר פגום - אם קרה וגילית מוצר עם פגם בייצור אנו מתנצלים. אנא פני מיד עם קבלת המוצר ישירות לצוות האתר ושליח כבר בדרך אלייך לאיסוף המוצר ולהחליפו.
  לא תתאפשר החלפה ו/או החזרה של מוצר שבוצע בו שימוש, או שאינו כאמור בס' 1 לעיל. אין החלפה או החזרה של הלבשה תחתונה (כולל חלוקים) ובגדי ים.
פיג'מה סנופי חולצה שרוול קצר מכנס 7\8 
x

#{title}

#{text}

#{price}